Neden Loomis

Loomis, Bankacılık ve Kuyumculuk sektörlerine yönelik hizmetlerinde müşterilerine alternatif çözümler sunarak, bu kurumların kendi bünyelerinde ürettikleri yüksek maliyetli güvenlik hizmetlerine rakip olmuştur.

Para, değerli madenler, hisse senedi, kıymetli evraklar, pırlanta, mücevher vb. her türlü değerin taşınmasında uzmanlaşmış olan Loomis; değerlerinizin taşınmasında kanıtlanmış tecrübesi ve hızlı performansını, yüksek teknoloji ve güçlü kontrol sistemleri ile destekleyerek risksiz ve problemsiz çözümler sunmakta; müşterilerinin varlıklarını güvene ve güvenliğe odaklanarak korumaktadır.

Value

Finansal kuruluşlar, perakendeciler ve diğer ticari girişimciler için eksiksiz nakit lojistik ve değerli kargo taşıma hizmetleri veriyoruz.

Nakit yönetimi ve değerli kargo taşıma hizmeti temin ettiğimiz kuruluşlar risklerini bize devrederek hız ve verimlerini artırmaktadırlar.

Müşterilerimizin çıkarlarına ve en önemlisi onların gönül rahatlığına odaklanarak, piyasayı yönlendiren, sigortalanmış kasalardan isteğe uyarlanmış tekliflere kadar, çok kapsamlı çözümler sunabiliyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz pazarların çoğunda en büyük birinci ya da ikinci şirketiz.

 

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.