Uluslararası Hizmetler
Uluslararası Hizmetler

Loomis’in değerli kargolarınızın şehirlerarası ve uluslararası taşımalarında %100 sigorta güvencesinde sunduğu havayolu taşımacılığı hizmeti, zaman ve güvenlik avantajı ile ön plana çıkmaktadır.

1
2
3

Uluslararası Hizmetleri şunları içerir;

Loomis, müşterilerine uzun yıllardır sunduğu altın, gümüş, para, kredi kartı ve benzeri her türlü değerli eşyanın taşıma ve kasalama hizmetlerini 23 ülkede kendi ofisleriyle; kendi ofisi olmayan ülkelerde de alanında uzman değerli kargo taşımacılığı yapan şirketler ile yaptığı lisans anlaşmalarıyla dünyanın dört bir yanına yaymıştır.

Amerika, Uzakdoğu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avrupa`nın birçok noktasından havalimanı veya kapı teslimi değerli kargo taşımacılığı, kasalama ve fuar taşıma hizmetleri sunan Loomis, seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde değerli kargo taşımalarında müşterilerine yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

1995 yılından beri IATA lisansına sahip olan Loomis, sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile değerli kargo taşımacılığında yenilikçi, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla pazara yön veren lider bir firmadır.

Nasıl Çalışır

Global sayfamıza https://www.loomis.com/en adresinden ulaşabilirsiniz.

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.